Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Agata Raczyńska
Historyk sztuki, grafik komputerowy. Od kilku lat rysuje komiksy i robi bajki w ramach autorskiego projektu "agatka - samo życie", mówiące o sprawach sercowych, z romantycznymi piosenkami w tle. " To przejawy dobrej kobiecości we współczesności" - przyznał niedawno Kapitan Europa. Obecnie przygotowuje nowe pismo" Polmex" poświęcone współczesnej kulturze i sztuce Polski, Meksyku oraz innych ośrodków rozwijających się na marginesie świata zachodniego. Wzięła udział w wystawach i projektach: " Noc z Kapitanem Europą i agatką" w kinie Muranów na zaproszenie grupy Twożywo (2004), "Natarcie Netartu" w Zachęcie (2003), "Netaryści z domeny art.pl", CSW Zamek Ujazdowski (2001). Rysunki i komiksy artystki ukazały się również w książce "Komiks w sieci. Antologia polskiego komiksu internetowego", pod red. A. Wabika, Kraków 2004, oraz w "City Magazynie".

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl