Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Grzegorz Radziewicz
(ur. 1976, Białystok)
Studiował na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem: Haliny Pawlikowskiej - grafika, Pawła Jarodzkiego - malarstwo i Eugeniusza Get - Stankiewicza - rysunek. Dyplom w 2002 r. Uprawia malarstwo, grafikę, fotografię i od niedawna malarstwo cyfrowe. "Machiny Latające" są bezsporną kontynuacją "Machiny Życia" oraz rozwinięciem podejmowanej wcześniej tematyki grafik. Podobnie jak "Machina Życia" odnotowują formy istniejące, zmodyfikowane dla własnych potrzeb; są sugestią nieuchwytnej, wszechogarniającej przestrzeni zwielokrotnionej jeszcze przez monochromatyczność gamy barwnej. O ile jednak cykl "Machina Życia" był poszukiwaniem sił rządzących światem i determinujących człowieka, o tyle" Machiny Latające" zdają się przekraczać wymiar techniczny. Miękkie i ciepłe kokony na kształt balonów i zeppelinów umożliwiają poznanie nowego, następnego wymiaru.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl