Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Katarzyna Rainka
Właścicielka warszawskiego studia fotograficznego. Od dzieciństwa towarzyszyła jej fotografia, chociaż w rodzinie nie było tradycji fotografowania. Fotografia to jej sposób na życie i pasja. Im dłużej fotografuje, odkrywa nowe tematy i samą siebie. Fotografia koncertowa, reportaż jest jej formą wyrazu. Fotografia plenerowa daje jej wyciszenie, gdzie uspakaja się i znajduje siebie. Efektem fotografii plenerowej są bardzo klimatyczne kalendarze. Lubi ludzi i ogromne zadowolenie czerpie z tego, że ludzie chcą zamieszkać i zaprzyjaźnić się z jej pracami.

Na swoim koncie ma 5 wystaw autorskich.

Nagrody i wyróżnienia
Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów fotograficznych m.in. drugiej nagrody na Ogólnopolskich Mistrzostwach w Fotografii w 1991, wyróżnienie na fotografię prasową, w 1998, nagrodzona w Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy Vidical 2002, za najlepszą fotografię czarno-białą w kalendarzu poświęconym jazzowi.
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl