Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Lucja Radwan
(ur. 1951 r.)
Lucja Radwan urodziła się w 1951 roku w Tuchowie, od 1975 roku mieszka w Austrii. Jest córką małopolskiego malarza i rzeźbiarza Tadeusza Radwana. Malarstwa uczyła się najpierw pod okiem ojca, potem u znanych w Austrii malarzy Krayema i Kornisa.
Tworzy akwarele, obrazy olejne i akrylowe. Każda z tych technik służy jej do wyrażenia czegoś innego. Akwarele utkane ze świateł i kolorów koncentrują się na przedstawieniach pejzaży (Klasztor Melk, Gold Coast w Australii, Elektrownia Wiedeń). Chcąc pokazać różnorodność form występujących w jaskiniach artystka sięga po farby olejne, natomiast przy pomocy techniki akrylowej podejmuje tematy bardziej osobiste (Opowieść jednej podróży, Matczyna miłość, Przyjaciólki, Flirtować).

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl