Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Marek Rachwalik
(ur. 1986)
W 2006 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Studia na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom z medalem w pracowni prof. Ireneusza Walczaka w 2012 r. Zajmuje się malarstwem surrealistycznym. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, np. 2009 Wystawa studentów pracowni prof. Ireneusza Walczaka w Galerii Piętro Wyżej (Górnośląskie Centrum Kultury), 2009 Hotel Landszaft - Rondo Sztuki, Katowice; 2010 Wystawa indywidualna podczas Festiwalu Sztuki Wysokiej (Elektrociepłownia Szombierki) w Bytomiu; 2011 Udział w Salonie Ilustratorów w Poznaniu; 2011 Wystawa zbiorowa studentów ASP w Katowicach w Galerii "Synagoga" ZSP Jarosław; 2011 Wystawa indywidualna, grafiki, klub Fraktal, Mikołów. Prezentowana praca wystawiana była na: 2009 Wystawa studentów pracowni prof. Ireneusza Walczaka w Galerii Piętro Wyżej (Górnośląskie Centrum Kultury); Wystawa studentów pracowni prof. Ireneusza Walczaka w Muzeum Miejskim w Siemianowicach Śląskich; Wystawa zbiorowa "Grupy Landszaft" Pt. "Oh Baby" w Gliwicach.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl