Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Teresa Rachwał

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (1976r.). Jest uczennicą profesora Zdzisława Jurkiewicza, profesor Marii Michałowskiej, profesora Mariana Poźniaka, profesora Romana Pawelskego oraz pani Jadwigi Halickiej. Rysuje i maluje od 1980 roku - fantastyczne wizje realizmu emocjonalnego.
W latach 1987, 1990 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Miniaturowej w Toronto. W 1991, 1993 i 2000 roku - dwukrotna pierwsza nagroda oraz wyróżnienie w dziale WYSTAWA na Międzynarodowym Biennale Architektury w Krakowie. Nagroda Miasta Krakowa w 1991 roku. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wystawy w Berlinie. Uczestniczka i sponsor aukcji charytatywnych, szczególnie na rzecz wrocławskiej idei schronisk im. Brata Alberta: „Bliźniemu swemu...” Publikowała swoje teksty oraz ilustracje w Ricie Baum oraz Pomostach. Wykonała ilustracje do książek Gabryjela Kamińskiego - ”Pan Swen albo wrocławska Abrakadabra”, ”Mój rok 1968”. Okładki do wierszy Anioła Ślązaka, „Dorastanie dzień po dniu” Tony Anatrella.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl