Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Tomek Ratter
(ur. 1982 Warszawa)
Absolwent Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok studiował w National University of Hanoi (Wietnam). Obecnie studiuje w Instytucie Twórczej Fotografii - ITF w Opavie, na której legitymację zawsze kupuje w kinie bilety studenckie. Zaczyna dzień od drugiego śniadania. Czasem robi zdjęcia.

Historia wystaw
Swoje prace pokazywał m.in. na wystawach “Letni Nieletni” w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie, ShowOFF.Fototeka podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie, “XX – The Twentieh Year of the Institute of Creative Photography w Galerii AMU w Pradze, “Usos i abusos de fotografia” w Escola Massana w Barcelonie.
Nagrody i wyróżnienia
W 2010 otrzymał wyróżnienie ShowOFF podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie. Był też finalistą konkursu SHOTS Young Photogaphers Competition.
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl