43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017Do niedzieli, 30 kwietnia br. przyjmowane są zgłoszenia artystów do udziału w 43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017 organizowanego przez Galerię Bielską BWA w Bielsku-Białej.

Zgłoszenia dokonywane są wyłącznie online poprzez stronę internetową „Bielskiej Jesieni”.
Na głównej stronie internetowej Bielskiej Jesieni znajduje się aktualny regulamin biennale i karta zgłoszenia - wraz z instrukcją umieszczania zgłoszenia online - a także terminarz konkursu, pula nagród i zasady głosowania internetowego.

Historia Bielskiej Jesieni liczy już 55 lat. Otwarta od dwóch edycji formuła konkursu przyciąga wielu artystów malarzy. Od 2013 roku o Grand Prix Bielskiej Jesieni mogą ubiegać się tak samo absolwenci wyższych szkół artystycznych, jak i osoby, które nie mają takiego wykształcenia, lecz wykazują się aktywnością twórczą i dorobkiem.

Wszystkie nadesłane prace, po raz trzeci w historii konkursu, będzie można oglądać w galerii internetowej
Od 1 czerwca poprzez tę stronę internauci mogą osobiście zagłosować na najciekawszego, ich zdaniem, artystę. Nazwisko zwycięzcy głosowania poznamy 20 września br. Laureatów regulaminowych nagród i wyróżnień, których wybierze jury powołane przez organizatora konkursu, poznamy 9 listopada br.

43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017 odbywa się pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017
Organizator - Galeria Bielska BWA w Bielsku-Białej
Zgłoszenia prac do konkursu - do 30 kwietnia 2017
Otwarcie wystawy, ogłoszenie wyników - w czwartek, 9 listopada 2017, godz. 17.00

 Powrót