Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (486)
Flakon do ikebany
szkło Pallme-Konig, cyna wys. 27 cm
21-05-2019
Nowość
Świecznik
szkło Lalique wys. 18 cm (uszkodzony)
21-05-2019
Nowość
Wazon
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 14,5 cm
21-05-2019
Nowość
Wazon
szkło Pallme-Konig, brąz złocony wys. 23 cm
21-05-2019
Nowość
Talerzyk
porcelana Włocławek lata 60-te XX w. śr.19 cm
21-05-2019
Nowość
Kabaret
szkło, cyna sygn. Kayserzinn wys. 7 cm śr. 33 cm
21-05-2019
Nowość
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 90 cm śr. 80cm

9 000 zł

23-12-2009
Żyrandol
szkło lata 50-60 XX w. dł. 54 cm śr. 55 cm

1 500 zł

30-04-2013
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 110 cm szer. 55 cm
07-10-2017
Żyrandol
brąz pocz. XX w. wys. 75 cm śr. 65 cm

6 500 zł

03-07-2007
Żyrandol
brąz złocony 4 ćwierć XIX w. wys. 103 cm śr. 42 cm

15 000 zł

30-11-2012
Żylski Jan (1882-1952)
"Płaskorzeźba" szkoła zakopiańska drewno orzechowe 45 x 30 cm
12-07-2018
Żydowscy małżonkowie, 1930
25-02-2018
Żardinierka
art deco projekt J. Keilowa mosiądz srebrzony wys. 8,5 cm śr. 13,5 cm
09-05-2019
Żardiniera secesyjna
szkło, brąz złocony ok. 1900 rok wys. 49,5 cm śr. 27,5 cm
09-05-2019
Żardiniera
22-12-2018
Żardiniera
Norblin metal srebrzony, szkło wys. 14 cm szer. 47 cm gł. 17 cm

3 500 zł

12-03-2015
Żardiniera
Plewkiewicz stop cynowy, srebrzony ok.1900 rok wys. 20 cm dł. 58 cm szer. 30 cm
22-12-2018
Świeczniki-para
brąz, szkło Bohemia I połowa XIX w. wys. 25 cm

2 500 zł

04-05-2011
Świeczniki - para
srebro pr. 3 ok. 1920 waga 390 g wys. 28,5 cm

3 500 zł

12-10-2009
Świeczniki

3 500 zł

24-01-2014
Świecznik art deco
lata 20. XX w. kość, drewno hebanowe wys. 8 cm szer. 24 cm
12-07-2018
Łyżki
sztuk 2 srebro, kość pocz. XIX w. dł. 31,5 cm

1 500 zł

26-09-2011
Łyżka do sosu
srebro pr. 12 Plewiński waga 45g dł. 19 cm
04-09-2014
Łyżka
srebro złocone JURST waga 35g II poł. XIX w. dł. 17 cm

450 zł

11-08-2011
/20
liczba obiektów: 486