CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1029)
GLADENBECK Hermann (1827 - 1918)
Gladiator, Niemcy pocz. XX w.
Brąz synowany.

Wymiary: 15x18 cm

650 zł

25-03-2019
Nowość
Chłopiec, pocz. XX w.
Figura z brązu na podstawie z marmuru.

Wymiary: 17x5 cm

690 zł

25-03-2019
Nowość
Guanyin, Chiny, XIX w.
Figura wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona.

Wysokość: 22 cm

4 600 zł

22-03-2019
Nowość
Pojemnik na orzechy, Anglia, XX w.
Bomboniera w kształcie wiewiórki; szkło barwione, plater.

Wysokość: 24 cm

1 950 zł

22-03-2019
Nowość
VRBOVA-ŠTEFKOVÁ Miloslava (1909 Žinkovy (Czechy) - 1991 Freudenstadt)
"Baletnica"
Olej na kartonie, sygnowany l. d. "M. Vrbová".

Wymiary w ramie: 54x44 cm (38x29cm)

4 900 zł

21-03-2019
Nowość
"Baletnica"
Olej na płycie malarskiej, sygnowany pd. "M. Vrbová".

Wymiary w ramie: 69x59 cm (58x48 cm)

6 900 zł

21-03-2019
Nowość
Fajka do opium, Chiny, pocz. XX w.
Kość morsa, rytowana, barwiona, srebro.

Długość: 48 cm

1 200 zł

20-03-2019
Nowość
POGORZELSKI Jan (około 1819 Warszawa - po 1851)
Chochla, Warszawa, XIX w.
Chochla srebrna pr. 84, częściowo złocona, sygnowana.

Długość: 33 cm

Waga: 270 g

1 400 zł

20-03-2019
Nowość
THOMSEN Christian (1860 Kolding - 1921 Kopenhaga)
"Faun na koźle", Royal Copenhagen, 1959 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

1 400 zł

19-03-2019
Nowość
Pojemnik na kawior, ok. 1930 r.
Szklany pojemnik z łyżeczką. Oprawa ze srebra pr. 800.

Wysokość: 22 cm

1 700 zł

19-03-2019
Nowość
Guanyin, Chiny, XIX w.

Wysokość: 21 cm

4 600 zł

18-03-2019
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, złocona; sygnowana.

Wysokość: 26 cm

3 900 zł

18-03-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Dzieci z owieczką i ptakiem”, Miśnia , 1850
Figurka porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana znakiem Miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 16 cm

4 900 zł

26-10-2018
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
/42
liczba obiektów: 1029