ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (207)
FIJAŁKOWSKI Stanisław (ur. 1922)
Lekcja anatomii , 1969
linoryt, papier, wymiary odbitki: 32,5x46 cm, wymiary papieru: 49,5x64 cm, odbitka nr: 15/15

1 900 zł

18-04-2019
Nowość
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Panorama gór , 1995
olej, płótno, wym. 89x130 cm, sygnowany i datowany na froncie oraz opisany na odwrocie

115 000 zł

10-04-2019
Nowość
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Mięso w garnku , 2000
olej, płótno, wym. 33x46 cm

25 000 zł

10-04-2019
Nowość
Badyl , 1991
olej, płótno, wym. 65x50 cm

39 500 zł

10-04-2019
Nowość
ZIĘBLIŃSKI Andrzej (ur. 1946r.)
Identyfikacja , 1977
akryl, płótno, wym. 60x73 cm

4 200 zł

26-03-2007
KARPOWICZ-WESTNER Anna (ur. 1951 Kraków)
W cieniu urodzinowych róż II , 2019
olej, płótno, wym. 70x55 cm, oprawiony

11 000 zł

27-02-2019
Koniec lata , 2018
olej, płótno, wym. 75x85 cm, oprawiony

14 500 zł

01-02-2019
Biały zamek , 2017
olej, płótno, wym. 33x41 cm, oprawiony

5 800 zł

13-06-2018
CZAPIGA-DROHOMIRECKA Barbara (ur. 1976)
Kompozycja z martwych natur , 2018
olej, płótno wym. 100x100 cm

3 900 zł

09-05-2018
GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)
Anastazja , 1991
rysunek, tusz, piórko, papier, wym. 46,5x32 cm, oprawiony

1 700 zł

05-09-2018
JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
Judith , 2007
akryl, płótno, wym. 90x71 cm

3 300 zł

10-02-2011
CZAPSKA Beata
Armadyllo, 2014
brąz, patyna klasyczna, długość 33 cm, wys. 15,5 cm

16 000 zł

20-02-2015
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Miska i paski , 2010
olej, płótno, wym. 50x60 cm

3 800 zł

24-01-2019
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Menażka , 2017
olej, płótno, wym. 50x60 cm

3 800 zł

24-01-2019
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Czajnik deja vu , 2015
olej, płótno, wym. 50x60 cm

3 800 zł

24-01-2019
CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
Madonna
brąz patynowany, kamień półszlachetny, wys. 42 cm

4 200 zł

08-12-2018
Chart
brąz patynowany, wys. 31 cm

3 800 zł

08-12-2018
MRÓZ Daniel (1917-1993)
Świat idzie ku lepszemu , 1972
cienkopis, piórko, papier, wym. 24,5x22,7 cm

3 900 zł

02-03-2018
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta (ur. 1926, Przemyśl)
Siedząca tyłem , 1956

tusz, gwasz, papier, wym. 39x27,5 cm

1 700 zł

29-11-2012
Kraj-obraz rzeka , 2014

olej, płótno, wym. 110x160 cm

18 000 zł

20-06-2015
Kraj-obraz piękny słoneczny dzień , 2013
olej, płótno, wym. 190x110 cm

18 000 zł

20-06-2015
MILCZAREK Dariusz (ur. 1985)
Schody , 2016
tempera żółtkowa, płótno, wym. 60x60 cm

3 500 zł

26-10-2016
MILCZAREK Dariusz (ur. 1985)
bez tytułu , 2016
tempera żółtkowa, płótno, wym. 90x120 cm

6 000 zł

30-11-2016
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Żółte tulipany , 2018
olej, płótno, wym. 55x46 cm

18 500 zł

22-03-2019
Kraków , 2004
olej, płótno, wym. 70x100 cm, sygnowany i datowany na froncie

32 000 zł

24-01-2019
/9
liczba obiektów: 207