Dom Aukcyjny Libra
ul. Złota 48
budynek Hotelu Mercure
(wejście od pasażu za budynkiem „Złota 44”)
00-120 Warszawa
+48 22 201 07 43
info@artlibra.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (60)
NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (ur. 1937)
Trwoga paniczna (dyptyk) , 1989
2 × fotografia analogowa, interwencja na negatywie, vintage print, papier; 29x29cm każda; egz. 2/3+2 EA
sygnowane na odwrocie: „NATALIA LL | Panic’s Tragedy (odpowiednio: 1 lub 2) | 1989”

więcej informacji pod adresem: info@artlibra.pl

33 000 zł

26-02-2018
URBAN Aleksandra (ur. 1978, Jelenia Góra)
Drzewo/Chappel , 2009
olej, płótno; 100x150 cm
sygnowany na odwrocie: „Alex Urban | 2009 | drzewo”

lub numerem telefonu: +48 660 299 912
https://www.artlibra.pl/

13 000 zł

26-02-2018
WALISZEWSKA Aleksandra (ur. 1976, Warszawa)
Śmierć , 2013
gwasz, karton; 25×35 cm (w świetle oprawy)
sygnowany na odwrocie: „Waliszewska”

12 000 zł

26-02-2018
Bez tytułu , 2013
technika własna/gwasz, karton; 35 × 25 cm

https://www.artlibra.pl/

9 000 zł

26-02-2018
SAS Andre (ur. 1928)
Brigitte Bardot
fotografia czarno-biała, papier barytowy; 48×48 cm
sygnowany p.d. „andre sas”, na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill
lata 60. XX wieku

7 440 zł

04-03-2019
SADOWSKI Andrzej Adam (1946 - 2016)
Telefonista , 1970
tusz, papier; 37×28 cm
na odwrocie nalepka z autorskimi napisami (m.in. informacja o udziale pracy w konkursie plastycznym im. F. Bartoszka i Z. Bobowskiego)

9 960 zł

05-03-2019
Berlin Zachodni – Camel Filter – Knesebeck Strasse , 1985
Berlin Zachodni – Camel Filter – Knesebeck Strasse, 1985
akryl, płótno; 65×92 cm
sygnowany na odwrocie: „267. | ANDRZEJ A. SADOWSKI | ŁÓDŹ UL. JULIANOWSKA 5/7 m 370 A | »BERLIN ZACHODNI – CAMEL FILTER – KNESEBECK STRASSE« | AKRYL, WYM: 65×92 cm, 1985.”

19 000 zł

26-02-2018
ŚWIETLIK Andrzej (ur. 1951, Złotów)
Republika (sesja okładkowa)
fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 1/7; 68 x 108 cm
opisany i sygnowany na odwrocie: „REPUBLIKA 1991 – 8xSTYK | 1991/2016 | 1/7 | Andrzej Świetlik”

4 200 zł

04-03-2019
Obywatel G.C. - młotkowy
fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 1/7, 79 x 63 cm
opisany i sygnowany na odwrocie: „OBYWATEL G.C. – MŁOTKOWY | 1990/2016 | 1/7 | Andrzej Świetlik”

2 760 zł

04-03-2019
Kora w paski
fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 3/7, 60 x 90 cm
opisany i sygnowany na odwrocie: „KORA W PASKI | 1991/2016 | 3/7 | Andrzej Świetlik”

4 800 zł

04-03-2019
Czesław Niemen , 1985
fotografia czarno-biała, lifetime print, ed. 1/7; 78 x 107 cm
opisany i sygnowany na odwrocie: „CZESŁAW NIEMEN (1985) | fot. Andrzej Świetlik | 1/7”

4 800 zł

04-03-2019
BAUMGART Anna (1966)
Prawdziwe 3/3 , 2001
fotografia czarno-biała (kadr z wideo; wydruk cyfrowy); 40×50 cm

https://www.artlibra.pl/

2 500 zł

26-02-2018
FAŁAT Antoni (ur. 1942r)
Dziewczynka z gołąbkami , 1982
olej, płótno; 45,5 × 37 cm
sygnowany p.d.: „Ant. Fałat 29.II.82”, na odwrocie (blejtram): „FAŁAT ANTONI | »Dziewczynka z gołąbkami«"

https://www.artlibra.pl/

6 000 zł

26-02-2018
MATERKA Bartek (ur. 1973, Gdańsk)
Poggioreale , 2015
olej, płótno; 140×160,5 cm
sygnowany na odwrocie: „BARTEK MATERKA, 2015, POGGIOREALE/OLEJ/PŁÓTNO”

https://www.artlibra.pl/

25 000 zł

26-02-2018
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Bez tytułu (futerko) , 2006
technika własna/asamblaż, akryl, płótno, nici, futerko; ok. 50 × 57 × 6 cm
sygnowany na odwrocie płótna: „BASIA BAŃDA | LUTY | 2006”

https://www.artlibra.pl/

4 000 zł

26-02-2018
KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)
Relief , 1973
technika własna, relief, drewno, olej, płyta paździerzowa, gwoździe, pasy skórzane, 126 × 58,5 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: „KIERZKOWSKI | aalborg 1973”

19 000 zł

18-12-2017
Obraz 47 , 1982
olej, płótno, 90 × 80 cm
sygnowany na odwrocie: „KIERZKOWSKI | 1982 | 47 (w okręgu) wym. 90 × 80 cm”

https://www.artlibra.pl/

28 000 zł

26-02-2018
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Sosny , 2018
olej, płótno; 30x40 cm
sygnowany l.d. "2018 | E. DWURNIK", na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | 'SOSNY' | NR: XXIII - 1635 | - 7813", pieczęć "FABRYKA DWURNIKA"

8 400 zł

11-12-2018
HARTWIG Edward (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)
Nieznany świat , 1980
data powstania: lata 80. XX w.
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa; 22,5x16 cm
sygnowana l.g. "E. Hartwig", na odwrocie inicjały "E.H." i pieczęć artysty

1 400 zł

29-03-2018
bez tytułu , 1991
fotografia czarno-biała, lifetime print, 26×33,5 cm
sygnowany p.d. „E. Hartwig”, na odwrocie autorska pieczęć i data 1991

więcej informacji pod adresem: info@artlibra.pl lub numerem telefonu: +48 660 299 912
https://www.artlibra.pl/

1 680 zł

04-03-2019
bez tytułu
lata 70. XX w.
fotografia czarno-biała, lifetime print, papier, 31,5×22,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d. „E. Hartwig”, na odwrocie autorska pieczęć i napis „lata 70.”

1 320 zł

04-03-2019
KOSSAKOWSKI Eustachy (1925 - 2001)
Fotografia z pracowni rzeźbiarza Augusta... , 1990
autorska odbitka z negatywu małoobrazkowego,
30,7 × 23,6 cm
na odwrocie nalepki: „Photographe E. KOSSAKOWSKI”

https://www.artlibra.pl/

3 000 zł

18-12-2017
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Akt w zieleni
technika mieszana, papier; 51×36 cm (w świetle passe partout)
sygnowany l.d. „H. Płóciennik 2015”, p.d. „H. Płóciennik 1997”

2 160 zł

05-03-2019
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Ostrowik , 1996
akwarela, papier; 23 × 31 cm
sygnowane na odwrocie: „Jacek Sienicki | »OSTROWIK« | akwarela-papier | 1996.”

https://www.artlibra.pl/

5 500 zł

26-02-2018
BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)
Requiem LIIIE - dla Zosi , 1966
tempera, olej, papier, 64,5 × 47,2 cm

https://www.artlibra.pl/

17 000 zł

26-02-2018
/3
liczba obiektów: 60