Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6968)
ŚWIĘTY
rzeźba w drewnie, polichromowana, wys. 75,5 cm, polichromia zachowana śladowo, brak obu rąk i atrybutów, Europa Środkowa , Dolny Śląsk? 2 poł.XVII w

8 000 zł

23-05-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Rybacy wyciągający sieci", olej tektura, 48x69cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

14 500 zł

23-05-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w. Mosiądz, emalia dwu kolorowa, wym. 12 x 14 cm. Środek obrazu wypełniony mosiężną plakietą z reliefowym wizerunkiem Matki Boskiej Kazańskiej, ze stojącą postacią błogosławiącego Jezusa; wokoło w medalionach postacie Apostołów,

650 zł

23-05-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
KUNITZER Fryderyk (1907-?)
Akt
olej/płótno, 90/80cm, sygn
23-05-2019
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
MAKOWSKI Tadeusz (1882 Oświęcim -1932 Paryż)
Trójka dzieci , 1932
piórko, sepia i czarny tusz na papierze żeberkowym
24.4 x 31.2 cm (wymiar z ramą 66 x 72 cm)
dedykowany, sygn. i dat. p.d.: Kochanej Pannie Różyczce Tadé Makowski 1932
23-05-2019
Nowość
Wejman Gallery
Krzyż prawosławny Rosja XIX w. Ukrzyżowanie.
Ukrzyżowanie, mosiądz;wym. 12,5 x 7,5 cm. Krzyż prawosławny Rosja XIX w.

400 zł

23-05-2019
Nowość
IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.
Mosiądz, emalia niebieska, wym. 10,5 x 11,5 cm. IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.

500 zł

23-05-2019
Nowość
Krzyż prawosławny XIX/XX w. Ukrzyżowanie
Ukrzyżowanie. mosiądz; wym. 16,5 x 10,5 cm.Krzyż prawosławny dwustronny, Rosja XIX w.

530 zł

23-05-2019
Nowość
IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.
IKONKA, Mosiądz, emalia niebieska i biała, wym. 5,5 x 5,8 cm Rosja,XIX w.

350 zł

23-05-2019
Nowość
/775
liczba obiektów: 6968